Статеві інфекції захищають від раку

Вчені, що працювали під керівництвом доктора Тарджа Анттіла (Tarja Anttila) з Національного інституту громадського здоров’я у фінському місті Оулу (Oulu), досліджували зразки крові, зібрані за 30-річний період в банках крові Фінляндії, Швеції та Норвегії, щоб виявити тих, у чиїй крові були антитіла до хламідії, які вказують на інфікованість.

Хотите уехать в США? виїзд в США Львів по лучшей цене.

Потім за національною регістру онкологічних хворих вони з’ясували, кому з цих 738 чоловіків ставився діагноз раку передміхурової залози. Для порівняння була взята група з 2271 людини, у яких антитіла в крові не виявлялися. Проаналізувавши дані, дослідники прийшли до висновку, що інфікованість знижувала ризик раку в середньому на 31 відсоток.

«Я думав, що інфекція збільшить ризик раку простати, – розповів автор дослідження, епідеміолог за професією. – Я не можу знайти причину ». Він додав, що була виявлена??ще одна цікава залежність. Чим вище був рівень антитіл, тим менше був ризик раку. Як зазначив учений, низький рівень антитіл у крові пацієнта зазвичай свідчить, що хвороба лікували.

Він, однак, застеріг від того, щоб відмовлятися від призначеного лікування. Потрібні додаткові дослідження, щоб визначити, чи дійсно є зв’язок, між хламидией і ризиком раку передміхурової залози, і якщо вона є, пояснити її причину. Результати дослідження він представив на конференції Американського товариства мікробіології, яка проходить в Сан-Дієго.

Джерело: Mednovosti. Ru

Comments are closed.