Розроблено нову методику боротьби з раком в грудях на принципі обчислення ДНК-ко

Більше вісімдесяти провідних онкологів зі всього світу зібралися на щорічній Міжнародній конференції «Breast Cancer 2002», яка проходить в Лондоні, для того, щоб обговорити нові методи лікування цього захворювання. На цій конференції було запропоновано ввести нову методику боротьби з раком в грудях, яка базується на принципі обчислення ДНК-коду пацієнток і подальшої композиції ліки на основі отриманих даних. Вже очевидно, що класична хіміо – і радіотерапія відходять у минуле, а майбутнє лікування онкологічних захворювань за генною інженерією.

Хотите купить цветок из бисера? Камелия из бисера недорого тут rukodelie-dom.ru.

Методика, запропонована на конференції в Лондоні, являє собою індивідуально формуються ін’єкції, які будуть виготовлятися для кожної пацієнтки окремо з тим, щоб максимально збільшити ефективність лікування. Ліки майбутнього є складною комбінацією ДНК пацієнтки і молекулярної копії її ракових клітин, до якої додаються ще деякі компоненти. Очікується, що такі ін’єкції будуть оперативно активізувати імунну систему і швидко знищувати ракові клітини, не завдаючи шкоди організму. Можливо, за допомогою цих ін’єкцій необхідність у хірургічному втручанні і видаленні молочної залози відпаде. На думку онкологів, такі «коктейлі» стануть адекватною альтернативою звичної хіміотерапії, при цьому ін’єкції набагато більш безпечні для здоров’я і зовнішнього вигляду пацієнтки. Індивідуальний підбір компонентів і пропорцій дозволить робити склад ін’єкції оптимально підходить для кожної окремо взятої пацієнтки.

Директор британського Дослідницького центру онкологічних захворювань професор Алан Ешворт, що є одним з розробників цього методу, вважає, що цей вид лікування допоможе швидко і ефективно боротися із злоякісними раковими захворюваннями. Зараз ведуться розробки цієї методики, і через деякий час вчені почнуть випробування цього «коктейлю». За словами професора Ешворт, «коктейлі» для лікування раку грудей почнуть застосовуватися на практиці приблизно через п’ять років.

Джерело: www. solvay-pharma. ru

Comments are closed.