Ревматоїдний артрит – хвороба дорога

Дві американські компанії – Johnson & Johnson і American home Products – виробляють такі анти-ФНП препарати, але, на жаль, не багато пацієнтів можуть дозволити собі купувати ці запатентовані ліки, які в рік обходяться в 10.000 доларів США і більше.

Тільки 300.000 з десятків мільйонів хворих використовують два препарати, вироблені американськими фірмами. Мова йде про “ремікейд” і “Енбрел”. Продаж цих ліків приносить відчутний прибуток його виробникам – близько 2,5 мільярдів доларів на рік, зазначив доктор Равіндер Н. Маін, голова відділення ревматології в Імперському Коледжі в Лондоні.

Срочно надо приобрести авто? курс доллара порше мобилити отличные советы по покупке машины в кредит.

Ліки, що надійшли на прилавки аптек в 1998 році після декількох років досліджень, є дуже ефективними. Поки – це єдиний препарат для пацієнтів, яким перестали допомагати методи традиційної терапії. Нагадаємо у цьому зв’язку, що майже 20-ти відсоткам страждають на артрит традиційна терапія не допомагає, і число таких людей неухильно зростає.

Є і ще одне “але”: використання названих ліків обмежено Сполученими Штатами і деякими країнами Європи, зазначив доктор Маін, чиї дослідження в області ФНО спільно з його колегою, доктором Марком Фельдман, відзначені спеціальною нагородою Королівської академії наук Швеції.

Джерело: MIGnews. com

Comments are closed.