Дзеркала сприяють переїдання

Таку засмучує взаємозв’язок між, здавалося б, нешкідливим бажанням зайвий раз поглянути на себе в дзеркало і схильністю до обжерливості виявили Голландці. На жаль, дане припущення стосується здебільшого представниць слабкої статі. Жінки, які дуже люблять частенько помилуватися своїм відображенням, швидше і частіше за інших починають відчувати почуття голоду і, як наслідок, бажання перекусити.

Для того щоб підтвердити свої підозри, вчені з Нідерландів проводили спеціальний експеримент з 107 добровільними учасниками. Випробовуваних розбили на дві групи: одні люди часто розглядали себе в дзеркало, інші – тільки по необхідності.

Дослідження довели, що любителі часто дивитися у дзеркало дійсно стали наїдатися великою кількістю їжі, ніж зазвичай. Причому необхідність поласувати чимось смачненьким виникала у них на рівні підсвідомості, навіть тоді, коли є і зовсім не хотілося. У той же самий час, учасники другої групи взагалі нерідко забували зайвий раз заглянути в холодильник, відволікаючись на повсякденне суєту.

Додатковим відкриттям вчених став той факт, що переїдання сприяють не тільки дзеркала, а й рекламні відеоролики, що концентрують увагу на людському тілі, фігурі. Випробовувані, що дивилися подібну рекламу, то ж хотіли їсти більше за інших.

Таким чином, фахівці зробили висновок, що немає ніяких серйозних побоювань, якщо людині подобається його зовнішність і статура, однак, часте самозамилування загрожує не тільки підвищеним апетитом, але і схильністю до дисморфофобии (хронічно критичного ставлення до своєї зовнішності).

До речі, зовсім недавно Адміністрацією, контролюючої продукти харчування та лікарські препарати США, було схвалено і сертифіковане пристрій, здатний вилікувати ожиріння впливом електричних імпульсів. Пристрій являє собою електростимулятор Maestro Rechargeable System, що впливає на нервові шляхи, що з’єднують шлунок з головним мозком і тим самим дозволяє тримати під контролем відчуття голоду і ситості.

Лікування цим диво-засобом можна виробляти людям, що досягли 18 років, з діагностованим ожирінням і тільки в тому випадку, коли ніякі інші стандартні методики і способи схуднення не діють, а ожиріння вже спровокувало якесь інше захворювання.Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

Comments are closed.