У Данії стартувало »Євробачення-2014

Щорічній Пісенний конкурс Євробачення вчора стартував у столице Данії, Копенгагені. На урочістій??церемонії Відкриття прісутствал и наша учасниця Марія Яремчук, Якій музичні ЕКСПЕРТИ пророкують місце в першій десятці фіналістів.

Вчора в Копенгагені відкрілі щорічній Пісенний конкурс Євробачення, на якому традіційно віступають молоді виконавці з багатьох стран. Цього року в конкурсі візьмуть доля ПРЕДСТАВНИК 37 держав, а нашу Україну буде представляті співачка Марія Яремчук з композіцією «Tick-tock». Вона виступа у Першому півфіналі, Який відбудеться Вже 6-го травня.

Вчора в Копенгагені відбулося Урочисте відкриття щорічного Пісенного конкурсу Євробачення. Конкурентами Марії в цьом етапі конкурсного відбору станут виконавці з Швеции, Албанії, Ісландії, Латвії, Азербайджану, Вірменії, Естонії, Бельгії, Угорщини, Молдови, Чорногорії, Сан-Марино, Португалії та Нідерландів. Другий півфінал відбудеться 8-го травня, а переможець Євробачення-2014 буде Визначи дев ‘ятого. Побачити феєрічні виступа та повболіваті за нашу співвітчізніцю ми зможемо в прямому ефірі, а поки просто побажаємо Марії Яремчук везіння, Аджея в ее вокальні здібності и талант, схоже, ні в кого сумніву Вже немає.

Марія Яремчук и ее команда на церемонії Відкриття »Євробачення-2014.

Comments are closed.