Як швидко зв’язати собі спідницю

як швидко зв'язати собі спідницю

В’язані спідниці завжди в моді. У ній ви можете реалізувати свої ідеї, ескізи і комбінації різних візерунків. Велике диво – перетворення ескізів і умінь поводитися зі спицями в готовий виріб.

Якщо раптом ви захочете зв’язати спідницю самого звичайного фасону, для цього вам необхідно опанувати лише базовими навичками в’язання.

Інструкція, як швидко зв’язати собі спідницю

Своє в’язання ви можете почати з звичайної расклешенной моделі. Ескіз в’язання спідниці-кльош легкий. Для цього вам необхідно почати роботу з низу спідниці і систематично зменшити кількість петель до необхідної ширини – ваш об’єм талії. Після цього зв’яжіть пару рядів для гумки. Не забудьте обробити основний шов і відігнути краю гумки, для цього закріпивши їх з внутрішньої сторони. Зразок в’язаній спідниці, взятий на сайті http://mokusha. ru/JUbki. html,  допоможе вибрати візерунок, для того, щоб отримати уявлення про майбутнє вигляді вашого в’язаного виробу в загальному. Гачком контрастною ниткою ви можете обв’язати поділ спідниці. Шнурівкою або ремінцем прикрасьте пояс. Варіантів декору множини. Ваша фантазія абсолютно нічим не обмежена. З квадратів можна пов’язати спідницю. У стилі печворк дана модель спідниці буде красиво виглядати, особливо в поєднанні зі стильним блейзером і високими чобітьми зі шкіри. Ескіз цієї спідниці обумовлюється візерунком, кількістю квадратів і кольором. Комбінуючи різну фактуру і відтінки, можна пов’язати різноманітні і гармонійні моделі спідниць. В процесі в’язання з’єднайте квадрати і дотримуйтеся задумки, що нижній край спідниці повинен бути об’ємним. Зараз ми опишемо варіант спідниці для зими. Для цього вам знадобиться мериносова товста пряжа. Ефектно і доречно виглядають модні зараз норвезькі візерунки. Низ спідниці можете почати з в’язання гумки 1х1. Розміщуючи обраний візерунок, вивяжіте основу спідниці. Поясний гумкою завершите в’язання. Можна також зв’язати спідницю з допомогою гачка. Це, звичайно, складніше, ніж спицями, але виглядає як дизайнерське витвір мистецтва. Не обмежуйтеся вибором. Якщо це не пляжна модель, то до таких спідниць необхідна підкладка.

Comments are closed.