Світові фешн-досягнення: найдорожчі весільні сукні

світові фешн-досягнення: найдорожчі весільні сукні

Безперечно, головне призначення весільного торжества – це возз’єднання двох сердець, але навіть при самих чистих і високих почуттях важливими є атрибути. Це плаття нареченої, костюм нареченого, кільця для заручин і розкіш весільного банкету. Розмахи заходів і фантазії організаторів можуть вражати своїми масштабами, але центральне місце завжди займають найдорожчі весільні сукні.

Нужна комплексная экспертиза? смотреть тут лучшее проведение комплексной экспертизы.

Найдорожчі весільні сукні

1. Дизайнерові Рене Страус вдалося створити саме дороге плаття нареченої, вартість якого склала 12 мільйонів доларів. При створенні шедевра було залучено послуги знаменитого ювеліра, і верх розкішного вбрання став, усипаний діамантовим розсипом. Загальна сума каменів, який стали окрасою ліфа склала 150 карат. Але сукню, незважаючи на його претензійність, так і залишилося непроданим.

2. Друге місце, якщо розраховувати виходячи з вартості, зайняло сукні від японського дизайнера Кацури Юмі. Вперше наряд був представлений публіці в Деба, щоб залучити потенційних покупців – шейхів. Виткане з найніжнішого шовку та атласу, воно було прикрашене рівно однією тисячею перлин. Крім того на виробі красується рідкісний зелений діамант і золотистий діамант, що не врятувало його від фіаско, так як сукня не купили досі.

3. Наступний наряд мене скромний і прикрашений 3000 кристалами Сваровські і 110 алмазами. Для пошиття вироби знадобилося 45 метрів органзи. Варто відзначити, що наряд на відміну від двох перших позицій був куплений одним з багатьох жителів ОАЕ, для дочки, яка саме збиралася під вінець.

4. Не тільки вишукані діаманти здатні додати поряд шик і розкіш. Не менш популярна річ – платинові нитки, на основі яких створюються наряди-прикраси. Зовні виріб виглядає досить просто, але при денному світлі і електричному освітленні виявляється особливий колір, який вражаюче гарний.

Comments are closed.