Сукні. Історія виникнення та види

сукня

Прабатьками такого предмета жіночого гардеробу, як сукня стали звичайні накидки і плащі. Перші накидки створювалися з матеріалів з мінімальною обробкою, наприклад, таких, як – шкура тварин тощо.

Поступово люди навчилися обробляти шерсть і рослинна сировина, перетворюючи його в волокно, з якого і створювали одяг. Спочатку, з появою волокна, йшлося про плащах, так як виробництво оних вимагає мінімальних ткаческіх здібностей. Але, як і все в цьому світі, мистецтво крою поступово удосконалювалося, чого, багато в чому, сприяла поява нових матеріалів і прагнення людей до індивідуальності.

Найбільший розквіт і розповсюдження сукні отримали в п’ятнадцятому столітті, коли яскраво виразилася їх приналежність представницям прекрасної статі. У той час, як раніше їх носили і представники сильної половини людства. Серед представників аристократії найбільшою популярністю користувалися сукні, які на сьогоднішній день можна віднести до категорії & laquo; для урочистих випадків & raquo ;. Приклади можна побачити, якщо подивитися фото вечірніх суконь – природно, адаптованих до сучасності. Представники селянства віддавали перевагу більш простий і практичною одязі.

Види суконь, актуальні в сучасному світі

вечірніх суконь: Це – згадана вище категорія жіночого одягу для урочистих випадків. Різновидом вечірнього можна назвати коктейльне, яке відрізняється від першого відсутністю рукавів і коміра і, як правило, є більш коротким. Сукні на випускний фото яких часто публікуються в глянцевих журналах і на сторінках модних інтернет порталів, відносяться саме до розглянутого виду. обрядові ПЛАТТЯ: До даної групи відносяться, наприклад, такі, як: вінчальне (весільне) або похоронне. МІНІ-ПЛАТТЯ: Як випливає з назви, це аксесуар з мінімальною довжиною. ДЕННЕ ПЛАТТЯ: Денне, тобто для повсякденного носіння. Різновидом є сарафан. НАЦІОНАЛЬНЕ ПЛАТТЯ: Національне, що має відношення до тієї чи іншої етнічної групи і традиціям оной. карнавальні ПЛАТТЯ: Сукня, що використовується для походу на карнавал. ДИТЯЧЕ ПЛАТТЯ: Дитяче плаття – зменшений варіант всіх перерахованих вище суконь для дітей.

Окремою категорією йдуть, так звані, дизайнерські сукні індивідуального крою, яке може являти собою будь-який з перерахованих вище видів, але в той же час гарантує власниці відсутність можливих повторів стильового рішення. Причому, дизайнером може виступати не тільки професіонал, але і сам замовник, якщо він володіє достатнім розумінням основ і знає чого хоче отримати в результаті.

Comments are closed.