Таунхауси в Підмосков’ї економ класу, компанії sabidom

Останнім часом на ринку нерухомості з’явилися нові об’кти під назвою таунхауси. Компанія «Сабідом» займається будівництвом таких будинків вже більше 5 років. Наша адреса sabidom. ru. Мода на такі будинки прийшла до нас з Європи, і незабаром вони стали дуже популярними серед російських покупців. Таунхаус це ряд секцій двох або триповерхових будинків. Перший поверх такого будинку призначений для підсобних приміщень. Зазвичай це санвузол, гараж, кухня і кімнати для обслуговуючого персоналу. Перед кожним будинком є??невелику земельну ділянку, де господарі можуть влаштувати квітник або газон. Таке житло, максимально пристосоване для комфортного життя людей, будує наша компанія, http://www. sabidom. ru/. Селища компанії «Сабідом» зручно розташовані Всі вони знаходяться недалеко від Москви в чистих, зелених заміських районах. На їх території знаходиться добре розвинена інфраструктура і транспортні мережі. На машині дістатися до href = “http://www. sabidom. ru/article/taunhausy_econom_klassa/” & gt; таунхаусів в Підмосков’ї економ компанії «Сабідом» можна по Калузькому, Пятницькому або Каширському шосе.

Таунхауси особливо подобаються молодим сім’ям з дітьми. Далеко від запиленого міста дітлахи можуть дихати свіжим повітрям і насолоджуватися природою. Таунхаус має всі комфортні умови міської квартири і переваги заміського будинку. Кілька комфортабельних селищ нашої компанії типу біле місто забудовник віддає перевагу іншим районам. Людям подобається окремий вхід, гараж і невеликі прибудинкові ділянки при кожному таунхаусі.

Фахівці компанії «Сабідом» будують житло міцне і безпечне. Витрати на обслуговування наших будинків мінімізовані. Інженерні мережі знаходяться у власності компанії. Тому всі роботи по підведенню газу, електроенергії води і каналізації компанія проводить сама. Безпека людей та майна забезпечує власний ЧОП компанії.

Також приваблюють доступні ціни на наше житло. Наші таунхауси не дорожче квартири в типовій багатоповерхівці. Дізнатися детально всі ваші запитання можна на сайті компанії http://www. sabidom. ru. Або зателефонувавши за телефоном: +7 495 308-09-98

Comments are closed.