Щастя не в грошах, а в їх кількості

Отже, в сучасному світі все частіше великі гроші крутяться в системі «купи-продай». Хочу відразу зазначити, що не поширювати. Тому що поширюються тільки чутки і зараза, а все інше продається. Кожен день ми продаємо себе не в прямому сенсі слова: продаємо зовнішність, одяг, поради, рекомендації і т. д. Тепер дуже вигідно стає шукати те, що потрібно іншим, і продавати це з вигодою як для вас, так і для інших.

Всі популярнішим стає заробіток в Інтернет просторі. Плюс в тому, що вся робота робиться будинку, у зручний для вас час і ви самі визначаєте, скільки часу вкласти в цю роботу. Звичайно, необхідно починати заробляти в Інтернеті, порадившись і перейнявши досвід тих, хто вже зміг заробити в такому виді діяльності, або вивчити спеціальні сайти, літературу і почати з нуля. Реальний заробіток дає власний сайт, блог, в яких можна розмістити рекламу. Крім того, можна заробляти по системі: купив сайт – продав сайт. Але необхідно відзначити той факт, що відразу великих грошей ви не заробите, але при правильних діях перспектива відмінна.

Хороші гроші дає заробіток посередника. Що це означає. Наприклад, ви вибираєте діяльність, в якій найбільше орієнтуєтеся. Ну, наприклад, ви дуже добре знаєте і розбираєтеся в побутовій техніці. Вивчаєте всі пропозиції в інтернет-магазинах і салонах міста і складаєте свій каталог. Розміщуєте оголошення варіанти: «Побутова техніка за відмінною ціною / зі знижкою / вигідно та інше. Допоможу знайти. ». Вам надходить замовлення, ви зв’язуєтеся з магазином, де найвигідніша пропозиція на даний вид техніки, і просите відкласти. У результаті, ви з грошима, замовник з покупкою. Вартість такої послуги від 50 у. о. Але мінус в тому, що заробіток залежить від кількості замовлень. Але у вас багато вільного часу і особливих зусиль ви не прикладали!

Якщо ви любите спілкування, хочете мати гнучкий графік роботи, мрієте про хороше заробіток і подорожах, то вам прямий шлях в МЛМ-бізнес. Що б не говорили незнаючі і злі язики, в цьому бізнесі дійсно крутяться великі гроші. Компанія-виробник випускає товари народного споживання відмінної якості, які завжди будуть необхідні. За статистикою, косметика на другому місці за потреби у народу після продуктів харчування. Як то кажуть: люди милися, миються і будуть митися! А значить цей бізнес вічний. Головна умова – рекомендувати і рекламувати даний товар своїм знайомим, тим самим підвищуючи товарообіг компанії. За такі рекомендації компанія-виробник не тільки говорить вам спасибі, а платить відсоток від виконаного товарообігу вами особисто або вашої структурою. Вигідно, перспективно і цікаво. Для того, щоб заробити в цьому бізнесі гроші, необхідно досконально вивчити систему побудови бізнесу, маркетинг-план і обов’язкова умова: компанія повинна офіційно працювати на території вашої країни (сервісний центр, склад, офіційні податки і зарплата через банк). Це захист від ризику, підвищення цін і закриття компанії взагалі.

Ще один спосіб заробляння – продаж своїх талантів. Грубувато, але точно. Наприклад, ви – відмінний актор, організатор, комунікатор, тамада, співак (необов’язково мати спеціальну освіту). Значить, ви можете з вигодою використовувати свій талант. Відкрити свою агентство з надання таких послуг. Звичайно, перший час необхідно буде зарекомендувати себе, тобто діяти за принципом: сподобалося – порадь мене іншому. Почніть з родичів, знайомих. Якщо ви сподобаєтеся гостям, то вони із задоволенням будуть рекомендувати вас іншим. У підсумку, набирається хороша база клієнтів, а отже і вартість послуг зростає.

Безумовно, є ще багато способів заробити гроші, але, як ви могли помітити. хороші гроші заробляються не відразу, а на перспективу. Тобто рік-два напруженої роботи дозволить вам вийти на гідний рівень доходу, але у вас буде свою справу, вільний час і можливість реалізувати себе! Успіху і процвітання вам!

Олена А.Ви можете переводити гроші в будь-якій валюті за лічені хвилини і з найменшою комісією. Вигідні перекази в доларах зроблять ваші гроші самими мобільними.


Comments are closed.