Одяг для йоги, який одяг вибрати для занять йогою

одяг для йоги, який одяг вибрати для занять йогою

Підбираючи одяг для йоги, слід звернути увагу на матеріал, фасон і навіть колір. Обов’язковою умовою вважається комфорт. Тому при виборі йому потрібно приділяти належну увагу. Від правильності підходу до вибору, одяг для йоги підійде для виконання всіх асан і дасть відчуття тепла і зручності.

Матеріал є одним з найважливіших в одязі. Самим ідеальним вважається натуральна бавовняна тканина. Більш зручно, якщо вона міститиме невеликий відсоток бавовняних ниток. Від цього тканина стає більш міцною, еластичною і приємною для тіла. Саме такі матеріали дають тілу можливість спокійно дихати, не з’являється роздратування і вони зручно прилягають до тіла.

Деякі воліють лише натуральних бавовна або тільки синтетику. Але варто враховувати їх недоліки. Адже бавовняна одяг не може бути еластичною і стане постійно відволікати. А синтетика не завжди дає тілу гарну можливість повітрообміну. Тому краще вибирати мікс матеріалів.

Тільки в такому випадку можна буде повністю насолодитися заняттями, не відволікаючись на незручний одяг. Деякі можуть вибрати на теплий варіант одягу. Адже іноді хочеться зігрітися і повністю віддатися виконанню асан.

Терміново потрібно купити сучасне мед обладнання? купити медичне обладнання високої якості і не дорого можна на сайті http://nikator.com.ua.

Не менш важливим є фасон одягу. Жодних зайвих деталей, нашитих кишень або декору. Вони тільки будуть відволікати і навіть заважати виконанню вправ. Вибирати варто обтягуючі фасони. Вони не завадять різним варіаціям асан і більш зручні. Більше того, викладач в такому одязі краще зауважує положення тіла і зможе допомогти робити все правильно.

Бажано, щоб одяг закривала коліна та лікті. Це пов’язано з тим, що при виконанні деяких асан лікті і коліна стосуватимуться килимка. І якщо він хоч трохи ковзає, то це буде призводити до почервоніння. Тому новачкам краще вибирати такий фасон. Можна, щоб закритими були тільки коліна, а верх підібрати у вигляді короткого топа без рукавів.

Колір одягу теж важливий. Краще нехай це будуть спокійні однотонні кольори. Вони не так сильно відволікають, викликають спокій. Але якщо людина активна і йому подобається яскравий колір, то можна підібрати одну частину одягу його улюбленого кольору. Тоді заняття будуть проходити в піднесеному настрої. Все ж слід враховувати, що при груповому занятті не слід підбирати відтінки, які будуть візуально відволікати інших від вправ. Тоді заняття пройдуть комфортно і з користю.

Comments are closed.