Кілька хитрощів при покупці дитячого одягу

кілька хитрощів при покупці дитячого одягу Кожен батько піклується про свою дитину і намагається забезпечити його тільки найкращим, не залежно той того, їжа це, одяг або іграшки. І справа зовсім не в пафосі або бажанні виділитися, а в турботі про здоров’я і розвитку малюка. Всі ми прекрасно знаємо, що економити на дитячому харчуванні не варто, так як для зростаючого організму необхідні всі поживні речовини, вітаміни і мінерали, які містяться в продуктах.

На іграшках заощадити навряд чи вийде, адже хто зможе відмовити, коли дитина жалісливими очима дивиться на вас і слізно просить купити йому чергову машинку чи ляльку. Залишається єдиний варіант для економії – це одяг, але і тут є свої особливості та нюанси.

Деякі під економією на одязі увазі покупку неякісних, синтетичних товарів, однак такі речі можуть нашкодити дитині, викликавши роздратування або навіть алергію, тому даний метод не підходить. Вся дитячий одяг має бути виконана виключно з натуральних матеріалів, бути зручною і практичною. Так як же тоді заощадити, запитаєте ви. А це дуже просто.

У першу чергу, не купуйте дорогі речі, призначені для шкарпетки будинку. Домашні речі не обов’язково повинні бути стильними і красивими. Простий спортивний костюм або звичайні бавовняні шорти з майкою обійдуться вам куди дешевше, ніж фірмовий одяг, притому, що такі речі зношуються набагато швидше парадних, адже в них їздять по килиму, грають з кішкою і обливають соком.

Наступний варіант економії на дитячому одязі – це покупка речей на виріст. Якщо ви помічаєте, що ваша дитина дуже швидко росте, то можна купити одяг з запасом. Дитячі сорочки для хлопчиків знадобляться як у школі, так і для прогулянок у дворі, а, заправивши сорочку в штани і надівши зверху куртку або піджак, ви зможете приховати злегка завеликий розмір.

Зате носитися вона буде в кілька разів довше, поки дитина з неї і зовсім не виростить. Те ж стосується і штанів. Підвернувши холоші, ви зможете контролювати їх довжину і не турбуватися про те, що через місяць вони стануть короткими.

Вельми зручно і практично купувати одяг оптом. Футболки, майки, колготи і шортики – це речі, які завжди знадобляться, вони швидко зношуються, але при цьому є незамінними як для хлопчиків, так і для дівчаток різного віку. Купивши із запасом такий одяг, ви не будете переживати про те, що в самий невідповідний момент дитині нічого буде надіти.

Comments are closed.