Догляд за деревцем бонсай

догляд за деревцем бонсай догляд за деревцем бонсай

Деревце бонсай, це свого роду витвір мистецтва. Мода на карликові деревця прийшла до нас з Японії та Китаю. У перекладі слово “бонсай” означає дерево в чаші. Для того, щоб таке деревце добре росло і цвіло, йому потрібен відповідний догляд. Головне в догляді за бонсаем не забувати вчасно підстригати крону і пересаджувати його в сприятливий грунт. Грунт потрібно брати для рослини, з якої вирощений бонсай. Але зазвичай таких рослин підходить суміш торфу, піску та суглинку.

Ще одним важливим елементом догляду є формування крони бонсая. Це потрібно робити вчасно. Інакше з екзотичної рослини ваше деревце ризикує перетворитися на кошлатий кущик. Формувати крону бонсая потрібно так, щоб деревце було схоже на свого великого побратима.

У наш офіс бонсай потрапив восьмого березня минулого року. Коли ми з подругою подивилися у вікно, то побачили, що з nissan teana виходить наш шеф, і в руках у нього наш подарунок. Це виявилося деревце бонсай. Нам дуже сподобалося деревце. Догляд за цим незвичайним рослиною став нашою спільною турботою.

Бонсай потрібно щорічно пересаджувати в кінці лютого місяця. Землю змінюють повністю, корінці потрібно обтрусити і пересадити рослину в новий горщик. При пересадці коріння необхідно вкоротити і розташувати горизонтально. Після пересадки бонсай потрібно полити і підживити. Підійдуть спеціальні мінеральні добрива (5-10 р на відро води.) Можна також взяти гній, розведений водою (1:10).

Потрібно враховувати, з якого дерева вирощений бонсай. Грунт, полив і підгодівля, повинні бути ті ж, що і у основного дерева. Також необхідно враховувати, чи любить цю рослину яскраве світло або півтінь. Влітку бонсай можна винести на свіже повітря, в сад або на балкон.

Comments are closed.