Вишукана бегонія – краса в кольорі

вишукана бегонія - краса в кольорі

Тепла температура і Ваша турбота – це те, що допомагає бегонії розквітнути у всій своїй неперевершеній красі. Ця рослина досить легко вирощувати і воно може стати прикрасою інтер’єру на досить тривалий термін під Вашим чуйним наглядом.

Тим більше в наш час бегонію купити так само легко, як і замовити деревообробне обладнання, за допомогою якого, до речі, створюються всілякі заготовки з деревини, пиломатеріали, бруси та багато іншого. Ці невеликі рекомендації допоможуть правильно доглядати за бегонією, щоб Ви могли насолоджуватися красою цього квітучого рослини так довго, як Ви захочете.

1. Правильно виберіть горщик. Використання горщика, який надто великий, згодом призведе до того, що надлишки води будуть накопичуватися, не дозволяючи бегонії рости належним чином.

2. Бегонії люблять місця, де на них потрапляють ранкові сонячні промені.

3. Створіть для рослини регулярний полив. Якщо грунт раптово виявилася сухою на дотик – необхідно полити квітку. Грунт завжди повинна бути злегка вологою. З іншого боку надмірний полив може викликати загнивання коренів. Найкраще поливати бегонію над раковиною або мискою, щоб надлишок води міг стекти.

4. Прикормлюємо рослина раз на місяць. Ідеальною в плані співвідношення ціни і якості грунтом при пересадці є земля для томатів.

5. Вчасно видаляйте засохлі квіти. Якщо залишати засохлі квіти, то рослина буде витрачати всі поживні речовини, намагаючись оживити їх.

6. Бегонії повинні жити при температурі 18-23 °, але вони також добре живуть при більш теплому і вологому кліматі.

Comments are closed.