Декоративні рослини

Квіти люблять усі. Декоративно-листяні рослини цвітуть рідко, та й квіти у них зазвичай бляклі. Але краса листя завжди на рівні. Досить догляду, щоб вони (декоративно-листяні рослини) радували кожен день.

Часто вони вимагають простого поливу, пересадки раз на рік, не більше. І уваги, як і будь-які, улюблені нами рослини. Їх просто вирощувати, вони відмінно прикрасять не тільки житло, але й офіс. Навіть консультація податкова стає привабливою і більш живою з ними.

Які це рослини? Часто це фікуси (невибагливі, але можуть виростати величезними деревами), лимон, гібіскус, марантовие, також варті уваги сукуленти і сансивьера. Вони всі мають яскраві листя. Дуже люблять такі рослини крапельний полив, їх можна поливати пульверизатором. До речі, бажано навіть кілька разів на день, дуже заспокоює нерви і піднімає стимул до краси у рослин. При постійному догляді вони покажуть себе, не відразу, звичайно, але через два-три роки кожен такий «квіточка» може прикрасити будь джунглі, адже вони саме звідти.

Comments are closed.