Я, він, осінь та інші пори року

Моментально був забутий розмова про наших дітей, онуків, про тих, хто буде в п’ятому поколінні, які професії вони оберуть для себе у своєму майбутньому. Всі думки були тільки про одне, як можна не любити таке прекрасне, зачаровує і зачаровує час року.

-Почнемо, хоча б з того, що восени у мене день народження . Тільки уяви, в цей час народився великий, особливий, неповторний чоловік. На всьому світі не знайти жінки краще. Вона і красива, і розумна, і благородна, і добре вихована. Напевно, недоліків у ній просто немає. Та що напевно, точно немає. Кажу, як думаю. Ну ти, звичайно ж зрозумів, що я говорю про письменницю Агату Крісті.

-Звичайно ж, – погодився він, – А ти от тільки уяви, що практично всі мої друзі, родичі, знайомі народилися восени. Що за такий бебі бум в цей час року? Хоча звичайно, якщо відрахувати дев’ять місяців тому, там свята були – Новий рік, Різдво, Старий Новий рік (у чому питається різниця між Новим роком і Старим Новим Роком – додатковий привід випити?), Китайський Новий рік (дожили, мало того, що китайці найпоширеніша національність, так ще й у Росії їх культивують).

-Не можна так, – обсмикую його я. – Вони теж люди. І вони теж будуть читати цей матеріал. І голосувати, і голосувати, розумієш? А мені кожен голос важливий.

-Ось вони як раз-таки мабуть і люблять свята, що з демографією у нації все гаразд навіть з надлишком, – продовжив він свою думку. – То які у нас свята ще залишилися? 23 лютого – цей день я люблю (не розумію тільки чому вітають кожного індивідуума чоловічої статі. Не кожен адже гідний звання чоловіки. А вітають і хлопчиків-неженок, які й жінку-то свою не можуть захистити, якщо вони звичайно цікавляться жінками, а не кимось іншим, а про захист батькові взагалі говорити не доводиться). Ну, 8 березня , ноу коментарів. Ось тим і пояснюється підвищена народжуваність восени. Хтось колись повеселився, а я тепер віддувайся за всіх – тільки й знаєш, що в цей період витрачатися на подарунки, вибирати, думати, що сподобається, що не сподобається. Може тим же нагороджувати своїх друзів, знайомих, родичів, – бурхливими ночами. Хоча ні, ні, не мій варіант – окрім жінок, там і чоловіки є (а я не такий), та й з родичами якось недобре вийде. Загалом, треба думати про стандартний способі привітати. А в магазинах тільки й справа продаються теплі речі і нічого крім. Сезон ж настає. Я зараз говорю, про універсальні магазини, де в асортименті будь-які товари, будь-якої категорії. Ну не шапки або рукавички ж закуповувати оптом, а потім дарувати всім друзям. Хоча на людей на вулиці подивишся восени, враження, що люди так і роблять. Занадто багато людей в однотипної одязі вулицями ходить.

– У куртках ходять ближче до листопада, – парирую я. – Так, осінь ж – це унікальний час року, зрозумій це. Ти бачив коли-небудь таке розмаїття брендового одягу на людях? Дивишся восени на людей і бачиш, як шикарен їх гардероб – кофта від Virsace, прикраси від Canel, шарфик від Valintino, рукавички від Tifani, головний убір від Prada, брюки від Lakoste, туфлі від Hugo Bos, курта від Armane. А влітку-то що: одягнеш кофточку відкриту і пояс на стегна. Брендами особливо не похвалитися.

-Ти забула про трусики від Kalvin Klein. І все це з китайського ринку. Змінили одну букву в знаменитому бренд і продали за 350 рублів шарфик від Valintino. Добре живе народ. Або може правда, там генії крутіше, ніж Валентино живуть?

– Ще раз тобі кажу, осінь – особливий час року. У цей час року моду на одяг задають жайворонки. Ти прокидаєшся днем??(і чому питається, спиш до сей пізньої пори), дивишся на вулицю, а люди в куртках ходять і ти одягаєш куртку.

– Згоден, осінь – особливий час року. Тільки восени при температурі плюс 16 люди в куртках ходять, в шапках, в рукавичках, ще сто одежинок надягають на себе, щоб їй Богу не замерзнути. Тоді як навесні при схожій температурі надягають кофточку. Тому що осінь для них асоціюється з холодом. А що там насправді не важливо. І йдуть ж потім на вулиці, і побачивши якогось легко одягненої людини, дивляться на нього як на приведення, думають про те, що як він міг в такий холод так легко одягнутися і тепер його чекає переохолодження, довгий і тривале лікування.

– Так, осінь – холодну пору року. Тому поруч має бути людина, яка зігріє своїм теплом і турботою.

– Виходить, що восени у жінок починається загострення на грунті чоловіків? – З’єхидничав він. – Звірі і тварини їжу шукають, щоб розтовстіти і легко пережити холоди, а ти з ким би зігрітися.

– На себе подивися, березневий кіт, – відповіла я. – Теж саме загострення у вас, чоловіків, навесні починається.

– Єдине, що мені подобається в осені, так це поведінку птахів . Вони збиваються в зграї, від чого в них з рушниці стало потрапляти легше.

-Ти – чудовисько.

-Я – мисливець, я – годувальник. Напевно любиш смачно поїсти – вкусити смачного Мясков?

– Осінь-то – сезон грибочків. Я краще піду в магазин і як раз-таки куплю мариновані грибочки.

– Ось що значить жіноча логіка . Не ті тебе питання хвилюють. Вибори на носі, доля буде наша вирішуватися восени. Голосовать-то підеш?

– Проблема вибору для мене – найтяжча з проблем. Ти подивися у вікно, навіть листя не можуть визначитися у своїх уподобаннях: зелені, жовті, червоні. А ти хочеш, щоб я щось вирішувала. За тебе буду голосувати, якщо в президенти вирішиш балотуватися.

– На екстрасенса тобі треба було йти вчиться, там би тобі допомогли вирішити твою проблему.

– Яким чином-то?

– Вони ось завжди впевнені у своїх словах. Чув, я якийсь час назад, що вони пророкування зробили, що за вереснем настане жовтня, за ним піде листопад. І ти знаєш, збувається, все так і відбувається.

-Так, так, а ще вони пророкують, що комунальники будуть займатися заміною труб і обіцяють, що тепло прийде до нас… навесні, вже точно. Потрібно буде тільки вікна відкрити.

-Значить, не любиш осінь, – засмутилася, розгнівалася я не жарт.

Він кивнув.

І не полюбиш?

-І не полюблю, – гримнуло як грім серед ясного неба.

-Ах, не любиш.

-Не люблю.

– А мене любиш?

– А тебе люблю .

– У кожному разі, це нічого не змінює. Я не думаю, що після цієї розмови наші відносини, можуть мати хоч яке-то продовження, ми надто різні люди і безумовно не підходимо один одному.

Наташа РостоваОсінь-час оновлення не тільки гардероба, але і інтер’єру. Допомогти визначитися з меблями вам допоможе дитячі меблі каталог за доступною ціною від кращих світових виробників. Нехай осінь запам’ятається вашому малюкові!


Comments are closed.