Вправи для схуднення стегон

Зона стегон, при боротьбі з надлишковою вагою, є однією з найбільш проблемних. Але не варто впадати у відчай! Виконуйте регулярно всі вправи для схуднення стегон, описані нижче, і ви досягнете значного зменшення розмірів ваших стегон.

– Займіть горизонтальне положення, руки покладіть на сідниці. Слідкуйте, щоб ноги були прямими. Підніміть їх вгору і в такому положенні зводите і розводите їх 10 разів (м’язи повинні бути напруженими). ??

– Станьте на коліна, свесьте руки і випряміть стопи. Одночасно опустіться на підлогу праворуч біля стоп і нахиліть корпус вліво. Руки під час виконання даної вправи повинні бути прямими і витягнутими перед собою. Потім поверніться у вихідне положення, зробивши ривок. Це фізична вправа виконується по 10 разів на кожну сторону.

– Наступне вправи допоможе вам позбутися целюліту на стегнах. Станьте так, щоб ноги були ширше плечей і виверніть назовні шкарпетки. Тримаючи прямо руки, необхідно повільно присідати, напружуючи м’язи стегон і сідниць. Присівши, затримайтеся на деякий час, і встаньте, зробивши зусилля. Так треба повторити 10 разів, виконавши по 3 підходи.

– Лягайте на правий бік, обіпріться на руку, зігнуту в лікті, і зігніть верхню ногу в коліні. Перенесіть вперед ногу. При цьому, як можна вище піднімайте і опускайте нижню ногу. На кожен з боків необхідно проробити восьмій підходів по два підйому. Ця вправа просто незамінне для тренувань внутрішньої частини стегна, тому виконувати його треба якомога частіше.

– Для того щоб зменшити розмір стегон, треба стати на ліве коліно і спертися на прямі руки. Після цього необхідно відвести вправо і назад праву ногу, випрямити її і торкнутися підлоги витягнутим носком. Також можна підняти ногу і проробити кругові рухи вгору і вліво, а потім – вниз і вправо. Так необхідно зробити 10 разів без зупинок. Пам’ятайте, що ногу не можна згинати в коліні і також не можна прогинати поперек. Всі вправу треба повторити і для лівої ноги.

– Найефективніші вправи для зменшення розмірів стегон виконуються лежачи. Для цього ви повинні повністю розслабити всю верхню частину вашого тулуба і лежати, при цьому, на боці. Верхню ж ногу треба зігнути і покласти на нижню.

– Трохи зігніть в колінах ноги, поставте їх на ширину плечей, а руки відведіть назад. Після цього зігніть їх у ліктях, прогните вперед таз і спробуйте підвестися на носочках. У такому положенні необхідно завмерти на кілька секунд. Дане вправу треба повторити вісім разів.

Comments are closed.