Стереотипи і Жінки: хто кого?

Сьогодні я вирішила розібратися зі стереотипами про жінок. Зібрала сім найвідоміших і, щоб було об’єктивно, попросила прокоментувати кожен з них молодих людей різних професій та віку. Отже, рахунок відкритий…

Стереотип № 1: Чим переспорити жінку, краще з нею погодитися.

Багато чоловіків переконані в тому, що мовчання – це єдина золота річ, не визнана жінками. А тому вони в будь-якій розмові неодмінно намагаються останнє слово залишити за собою.

Денис: Я вважаю, це зауваження абсолютно правильним, оскільки всім відомо, що жіноча логіка – це її відсутність. Тому спір може бути просто безглуздим… І в кінці спору, не важно хто в ньому здобуде перемогу, жінка в глибині душі все одно буде думати, (навіть, швидше за все, буде впевнена, в том) що вона все ж права. Тому не варто витрачати нерви на суперечки, краще погодитися з жінкою , поцілувати її, обійняти і таким чином не дати спору відбутися. Краще дати відчути жінці, що вона розумніша, тоді вона буде просто сяяти від радості. ( 1:0 на користь стереотипів. Підтвердився)

Стереотип № 2: Колективна жіноча логіка існує.

Про те, що жіноча компанія – зграя ворон, чула не один раз в житті. Про те, що подружки готові робити спільно все – від походів по магазинах до спільної ненависті-якого чоловіка, заподіяла неприємності однієї з них – якщо не говорять вголос, то думають практично всі чоловіки. Саме тому познайомитися з подругами своєї дівчини і завоювати їхню симпатію – це не просто формальність, а відповідальний захід, до якого потрібно готуватися.

Олексій: Коли дівчата збираються разом, вони обговорюють, які чоловіки – сволота, а по закінченню застілля скаржаться, які гарні, але дорогі туфлі яка-небудь з них бачила вчора))

(2:0. Підтвердився)

Стереотип № 3: Нафарбуватися вранці – для більшості жінок такий же ритуал, як почистити зуби і випити кави.

Одна моя знайома якось почала зустрічатися з хлопцем, і до кожного побачення з ним довго і серйозно готувалася, так що номер «Одягайся, я чекаю тебе внизу» ніколи не проходив. Тому перед кожною зустріччю він дзвонив заздалегідь і завжди запитував: « Ти вже в образі? Особа зробила? »

Максим: Природна краса – це, звичайно, здорово, але використання косметики необхідно для того, щоб підкреслити достоїнства і приховати деякі недоліки. Моя дівчина завжди виходить з дому з макіяжем.

( 3:0. Підтвердився, але це приємно. Краса врятує світ!)))

Стереотип № 4: Маніпуляція – це жіночий метод розв’язання ситуації.

Надуті губки, заплакані оченята, поламаний в істериці про тебе ніготь… І як після всього цього вона може бути винною?))

Анатолій: Маніпулювати, природно, можуть як жінки, так і чоловіки. Я думаю, що тут грають роль дуже багато факторів. Багато що залежить від людини, від її характеру, виховання, чесності, совісті… і т. д. Також, в якій сфері (робота, друзі, родина…) і якими цілями (користлівость, просування якої-небудь справи, добробуту чого або) викликана маніпуляція. І на тему, якої статі більш притаманна маніпуляція, можна вести дуже довгий діалог. Все залежить від сфери і цілей маніпулювання. Вони взаємопов’язані.

( 3:1. Ура, не такі вже ми й стерви!)) )

Стереотип № 5: Жінки не вміють швидко збиратися.

Одного разу моїй колезі по роботі подзвонив приятель і запропонував зустрітися. Вона відповіла, що подумає і передзвонить через п’ять хвилин. У підсумку чимось захопилася, замоталася і зовсім забула про свою обіцянку. Наступного дня, замість традиційного «Привіт!», В телефонній трубці вона почула: «П’ять хвилин вже пройшло! :) »

Дмитро: Абсолютно згоден. Скільки не приділив зустрічі, дівчата завжди запізнюються , максимум на пів години… Причини різні: «довго вбиралася», «волосся сушила», «ключі від квартири знайти не можу» і т. д.

( 4:1. Ну що ж, краса вимагає не тільки жертв, але й часу…)

Стереотип № 6: Все блондинки люблять рожевий колір.

Хто хоча б раз дивився фільм «Блондинка в законі», зрозуміє, що означає «любити», а не просто «носити».

Микола: Ну, про всіх блондинок сказати не можу, але те, що вони люблять його більше, ніж брюнетки – це точно! Хоча, сьогодні якраз побачив брюнетку в рожевому)). Мені здається, тут ще потрібно відрізняти любов до цього кольору від банального наслідування. Хоча, блондинка і рожевий колір, як на мене, хороше поєднання.

(Можна вважати цей стереотип виправданим. 4:2, і брюнеткам рожевий теж до лиця !)

Стереотип № 7: Жінки погано розбираються в техніці.

На своєму прикладі можу сказати – так, є такий момент. Коли у мене були проблеми з комп’ютером, і я дзвонила в техпідтримку, намагаючись мінімальним набором слів «третій кнопочка у верхньому ряду справа» і «така штука» пояснити, ЩО у мене не працює і ЩО я натискала, щоб у цьому переконатися, було більше схоже на розмову сліпого з німим. А дівчина, з якою ми разом ходимо на фітнес, розповіла, як одного разу в паніці дзвонила чоловіку з криками «У нас поламався комп’ютер», на що він холоднокровно відповів: «В розетку включи» . Виявилося, і правда – потрібно було тільки включити!))

Артем: Не можу сказати, що зовсім не розуміються. Одна моя знайома з утворенням програміста запросто може без сторонньої допомоги зібрати і розібрати комп’ютер. Але це, звичайно, скоріше як виняток. А взагалі, навіть якщо хто і вміє, не личить жінці возитися з машиною, забивати цвяхи або вкручувати лампочку. На те є чоловік, батько та інші фахівці.

( 4:3. Насправді, всі ми вміємо, якщо потрібно, але набагато приємніше, якщо це будуть робити чоловіки))

З перевагою в одне очко перемога на стороні стереотипів. Ну і нехай. Адже все-таки, ніколи не пізно навчитися поступатися в суперечці, розбиратися в техніці, збиратися, поки горить сірник і… не замислюватися над тим, що думають про нас оточуючі. Адже, як сказав Денис: «Жіноча логіка – це її відсутність» ))))

Мислячи альтернативно, Вікторія Крижко; )Ви завжди повинні бути готові до найгіршого. Дізнайтеся все про розірвання шлюбу в суді і ви зможете спокійно пережити одне з найстрашніших подій в житті жінки.


Comments are closed.