Погашених життя

Я почала палити в шостому класі : спочатку для приколу, потім – за компанію, а потім – тому що хотілося. На всі обурені крики мами лише відмахувалася і приводив у приклад сусідок, тіток і інших знайомих, які курять, і нічого.

На жаль, не припинила я курити і під час вагітності. Не хотілося вірити, що всі жахи, які відчуває дитина всередині , саме від нікотину.

Прийшов час пологів. Я народила недоношену дівчинку , яку відразу ж назвала Софія. Мені здавалося, що свята покровителька і сам Бог допоможуть їй видертися. Софія народилася з важкою формою асфіксії , це означає, що вона не дихала. Її відразу ж відправили до реанімації (а не поклали мені на груди) і поклали в спеціальну палату, де за неї дихав апарат . Причина – куріння. Лікарі робили все можливе, а я лише могла підходить до скла, яке розділяло нас з донькою, і плакала, і молилася, і говорила з нею, як ніби вона мене чує.

Що я пережила в ті кілька тижнів, не передати словами. Я вінілу себе, виправдання мені не було і немає досі, щоб якось заглушити біль, я шматувала сигарети або гасила їх про свої руки. Мою Софію нічого не врятувало, вона померла … Я так і не змогла потримати її на руках, а вона так мене і не побачила.

Як пройшли похорони, я пам’ятаю дуже смутно. Того дня я навіть думала про те, щоб покінчити з собою. Але потім прийшла до висновку, що це буде занадто просто для мене. Тепер мені все життя жити з почуттям провини, нести свій хрест і відповідати за те, що я вбила свою дитину ! Чоловік розлучився зі мною практично відразу, я його розумію.

Побудувати нові відносини і задуматися про дитину я змогла лише через 4 роки. Я вийшла вдруге заміж і чекаю дитину – дівчинку. Але тепер я точно знаю, що моя донька буде жити і я зроблю все, щоб захистити від куріння. На жаль, у мене є власний приклад… Любіть життя, тушкуйте сигарету!

НезнайомкаЯкщо у вас довге волосся, то ви можете навчитися заплітати оригінальні коси. Портал http://www. bm-center. ru/page/kursy-kosopleteniya розповість вам як це зробити.


Comments are closed.