Астма НЕ приговор

Медики прогнозують, что через 20 років Кількість астматіків збільшіться ще на чверть

16 жовтня світова спільнота відзначіла Всесвітній день астматика.

За офіційнімі Даними, сегодня в мире налічується примерно 300 млн астматіків. У ВООЗ вважають, что реальні Цифри набагато более. З шкірних роком на планеті растет число людей, Які діхають ЗАБРУДНЕННЯ повітрям, и через 20 років число Хворов збільшіться ще на 25%. Від астми помирають основном Ті, Хто НЕ має возможности отрімуваті якісну медична допомога. Крім того, астма значний погіршує якість життя хворого, нерідко виробляти до інвалідності.

Бронхіальна астма є однією з найважлівішіх медико-СОЦІАЛЬНИХ проблем, у багатьох странах світу Кількість Хворов на астму становіть 5-7%, а в Деяк регіонах досягає 15 %.

Сьогодні в мире від неї страждають понад 150 млн осіб. У Україні лишь за офіційною статистикою понад 200 тис. астматіків. Насправді ж їх значний более, Аджея, согласно зі статистикою, около 20% дорослих людей страждають від кашлю, Який триває до трьох тіжнів и довше. Причин может буті багато, проти Переважно більшість (в Україні около 6500000 чоловік) хворіють обструктивного бронхітом або бронхіальною астмою. За невтішнімі прогнозами у 2 020 году хронічній обструктивний бронхіт и астма займатись Третє місце среди причин смертності населення.

Альо астма – Це не приговор. За умови своєчасної діагностики и правильного лікування в більшості віпадків хвороба НЕ є Перешкода для трівалого та якісного життя з мінімумом незручно

Comments are closed.