Вправи, які допоможуть накачати низ живота

« Животик »внизу живота – це родзинка жіночого організму. Але з нею не згодні майже всі жінки світу.

Позбутися від такого прошарку жирку складно, але можна. Для цього буде потрібно змінити режим харчування, підвищити денну норму активності. І звичайно ж додати в свій фітнес план парочку ефективних вправ для боротьби з жирової складкою.

Мрієте про красивих, підтягнутих ніжках? Немає нічого простіше. Адже з цим ефективним комплексом вправ ви зможете без праці домогтися потрібного ефекту.

А тепер, повернемося до нашої статті.

Ці вправи варто виконувати щодня. Приблизно вам буде потрібно 10-20 хвилин.

1. Розминка. Зробіть 20 нахилів корпусу вперед, щоб спина була паралельна підлозі. Потім зробіть кругові враженя стегнами, втягуючи при цьому жівот. Затем зробити до 100 підскоків за типом скакалки. До речі, такі підскоки варто робити між кожною вправою.

2. Вертикальні ножиці. Лягаємо на спину, ноги піднімаємо вертикально на 90 градусів. Поперек повинна бути притиснута до підлоги. Опускаємо одну ногу паралельно підлозі. По черзі міняємо в повільному темпі – 20 повторень. Виконуємо «стрибки на скакалці».

3. Складка. Сідаємо на підлогу. Руки можна притиснути до грудей або зробити упор за спиною. Підтягуємо коліна до грудей, направляючи одночасно корпус до ніг. Робимо мінімум 25 повторень. Виконуємо «стрибки на скакалці».

4. Підйом ніг з положення сидячи. Сідаємо на міцний слух, руками схоплюються за краї стільця. Ноги згинаємо в колінах, спина рівно. У такому положенні піднімайте зігнуті ноги до грудей. Робимо 20 повторів і «стрибки на скакалці».

За матеріалами telegraf. com. ua

Comments are closed.