Пізні вечері здатні завдати шкоди людському організму

Експерти після ряду проведених досліджень довели, що пізні вечері небезпечні для здоров’я людини.

За словами фахівців, пізній прийом їжі негативно впливає не тільки на набір зайвої ваги, але і на здоров’я людини в цілому, так як для організму величезне значення має те, коли ми їмо.

Гарний підтягнутий животик – це мрія кожної справжньої жінки. І завдяки цьому комплексу вправ, вона стане реальністю. Причому без особливих зусиль.

І знову повертаємося до нашої статті.

Під час проведення дослідження вчені годували одних лабораторних мишей тільки в нічний час доби, а інших піддослідних – в денний. При тому, що гризуни вживали одну і ту ж їжу в однакових кількостях, перша група, що харчувалася вночі, поправилась майже в два рази. До того ж у них почалися суттєві проблеми як з фізичним, так і з психологічним здоров’ям. Відзначається, що миші з першої групи стали більш пасивними і пригніченими.

Кінцеві результати наштовхнули вчених на думку, що вживання їжі в нічний час доби негативно позначається на стані організму і призводить до проблем з надмірною вагою в майбутньому.

Крім того, фахівці виявили, що для зниження апетиту в пізній час, необхідно правильно збалансувати процес прийому їжі вдень, а також є продукти, що містять білок. Таким чином, вчені рекомендують вживати їжу як мінімум за 4:00 до сну, що забезпечить не тільки здоровий сон, але і позбавить людину від проблем із зайвою вагою і ряду неприємних захворювань.

За матеріалами telegraf. com. ua

Comments are closed.