На старт. Увага. ПараD!

Самі ж пари-везунчики отримають флаєр з докладною інформацією про те, де вони можуть стежити за результатами конкурсу. По закінченню фотополювання стартує глядацьке голосування за найкрасивішу пару міста. Та пара, яка набере найбільшу кількість голосів, буде оголошена кращою і отримає призи «для люблячих сердець» від журналу Dominant. А саме: романтична вечеря на двох, цілий альбом фотографій з особистої фотосесії в стилі «Love Story» і два квитки на майстер-клас Вадима Шлахтера «Шлюбні ігри». Зрозуміло, не залишиться осторонь і фотограф перемогла пари. Йому дістанеться об’єктив Lensbaby Composer Pro Double Glass Canon EF, графічний планшет Wacom Bamboo Fun Pen & Touch S і фотосумка LOWEPRO Adventura 120. Чи не підуть з порожніми руками і ті, хто зайняли почесні друге та третє місця. Десятка кращих так само отримає заохочувальні призи.

Фотографи, які бажають взяти участь у конкурсі, а так само детальніше ознайомитися з умовами фотополювання, можуть зробити це за посиланням http://www. dominantj. ru/page. php?23 і http://vkontakte. ru/id430002 # / event27667838 . Парам, бажаючим взяти участь у конкурсі, ми радимо частіше вибиратися на прогулянки, багато сміятися, є морозиво, годувати качок, кататися на роликах і, звичайно ж, бути напоготові. Адже, хто знає, може бути, вже в цей самий момент на вас почалася фотополювання!

Маргарита БаулінБудь-яке приміщення потребує не тільки у вентиляції, але і в підтримці постійної комфортної температури. Якісні і надійні інверторні кондиціонери зроблять теммператури у вашому будинку такий, який ви хочете.


Comments are closed.