Цікаві факти про людину

– Людина — єдиний представник тваринного світу, здатний малювати прямі лінії.– Загальна довжина волосся, що виростають у нас на голові за все життя, становить 725 км.– У блондина борода росте швидше, ніж у брюнета.– Наукова назва пупка — Умбілікус (Umbilikus).– Людина, яка курить одну пачку сигарет в день, випиває півсклянки смол рік.– Для того, щоб посміхнутися, потрібно задіяти 17 м’язів. < br />

– Поверхня легенів людини становить близько 100 квадратних метрів.– ДНК людини містить близько 80 000 генів.– Чоловіки вважаються карликами, якщо їх зростання становить менше 130 см, а жінки — менше 120 см.– Лейкоцити в організмі людини живуть від 2 до 4 днів, а еритроцити — від 3 до 4 місяців.– За життя людина згинає палець на руці близько 25 мільйонів разів.– Розмір серця людини приблизно дорівнює розміру кулака і важить від 220 до 260 грамів.– До складу людського організму входить всього чотири мінерали: апатит, арагоніт, кальцит і кристобаліт.– Мозок людини за один день виробляє більше електричних імпульсів, ніж всі телефони світу разом узяті.– Феномен, при якому через сильного світла людина втрачає здатність бачити, називається « снігова сліпота «.– Загальна вага бактерій, що населяють організм людини, становить близько 2 кг.– У мозку людини за одну секунду відбувається близько 100000 хімічних реакцій.– Діти народжуються без колінних чашок. Вони формуються пізніше, у віці від 2 до 6 років.– На момент народження у людини в мозку вже є 14000000000 нервових клітин (нейронів) і їх кількість не збільшується з віком. Навпаки, після 25 років їх кількість скорочується на 100 000 щодня. За одну хвилину, присвячену читання першої сторінки книги, помирає близько 70 клітин. Після 40 років деградація мозку швидко прискорюється, а після 50 — нейрони починають всихати, зменшуючи обсягу мозку.– У психіатрії синдром супроводжується деперсоналізацією, порушенням сприйняття часу і простору, власного тіла і навколишнього середовища, офіційно називається « Аліса в країні чудес «.

< br /> – Довжина тонкого кишечника людини становить близько 2,5 метрів. Після смерті м’язи стінок кишечника розслабляються, і його довжина збільшується до 6 метрів.– У людини близько 2 млн. Потових залоз. Середня доросла людина втрачає 540 калорій на літр поту. Чоловіки втрачають на 40% більше, ніж жінки.– Права легеня людини вміщає більше повітря, чим ліве.– Доросла людина робить 23000 вдихів (і видихів) в день.– Протягом життя жіночий організм виробляє близько 7 млн. яйцеклітин, з яких дозріває для запліднення сперматозоїдами тільки близько 600 000.– Людське око розрізняє близько 10000000 колірних відтінків.– У роті людини « проживає » близько 40000 бактерій.– « Папафобія » — страх Папи Римського.– Чхнути з відкритими очима неможливо.– Хребет людини складається з 33 або 34 хребців.– Найсильніший м’яз в організмі — мову.– В організмі людини є близько 2000 смакових рецепторів.– У Месопотамії за смерть пацієнта лікар карається смертю, а за осліплення — сліпотою.– При народженні в тілі дитини близько 300 кісток, а у дорослих — 206.– З жиру, що міститься в організмі людини, можна зробити сьомій шматків мила.– Нервові імпульси в людському тілі переміщаються зі швидкістю 90 метрів в секунду.– Людських волосся товщі мильної плівки приблизно в 5000 разів.– За один рік серце людини скорочується 36800000 разів.– Чоловіки страждають від дальтонізму приблизно в 10 разів частіше, ніж жінки.– Шлунковий сік містить 0,4% соляної кислоти.– Майже половина всіх кісток людини знаходяться в зап’ястях і ступнях.– Середньовічні лікарі при виникненні сумнівів у діагнозі людини, ставили діагноз « сифіліс «.– Люди з блакитними очима більш чутливі до болю, ніж інші.– Нігті на пальцях рук ростуть приблизно в чотири рази швидше, ніж нігті на пальцях ніг.– У своєму житті людина оновлює шкіру 1000 разів.– Є більш ніж 100 різних вірусів, що викликають простудні захворювання.– У тілі дорослої людини близько 75 км нервів.– Людські кістки складаються на 50% з води.– Епідемія грипу в 1918-1919 рр року забрала більше 20 мільйонів людських життів в Європі та Північній Америці.Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

Comments are closed.