1 червня – День захисту дітей

Можливо, дата 1 червня була обрана на Всесвітній конференції в Женеві тому, що в цей день консул Китаю в Сан-Франциско влаштував для дітей сиріт веселе свято човнів-драконів, що викликало загальне схвалення. Крім того, у цього дня є свій прапор. На зеленому тлі навколо зображення земної кулі розташовуються 5 різнокольорових фігурок чоловічків, які означають терпимість і різноманітність. Слід відзначити і той факт, що це не просто свято, а день, коли у всіх країнах акцент роблять на дотримання прав дитини, на захист дітей від жорстокості та насильства в сім’ї та суспільстві, на розвиток і поліпшення умов життя. ООН створила спеціальний дитячий фонд, спрямований на організацію допомоги всім дітям, особливо сиротам.

До Росії це свято офіційно прийшов в 1949 році , коли він офіційно був затверджений. Перший раз День Захисту дітей Росія відзначала в 1950 році і святкує досі. Саме в цей день діти можуть безкоштовно кататися на каруселях в багатьох парках, брати участь у конкурсах, отримувати подарунки. Міжнародний день захисту дітей прикрашений повітряними кульками та дитячими посмішками. А якщо і погода порадує своїм теплом, то радісно буде подвійно. Тим більше, що якщо в цей день ви запросите хорошого ведучого, який, як тамада на весілля за вигідною ціною, допоможе вам зробити свято захоплюючим і цікавим.

Взагалі можна з упевненістю сказати, що це свято всіх: від малого до великого. Адже ми всі колись були дітьми, а хтось перебуває в цьому стані до цих пір. Тому не соромтеся і вітайте один одного з таким чудовим святом! Нехай вам завжди світить сонце, посміхаються люди і оточують надійні друзі! Щастя, любові та дитячої безпосередності!

З повагою, редакція QLi. ru


Comments are closed.