ВООЗ рекомендує менше жирів і більше фруктів Дымососы.

Два агентства ООН залучили 75 міжнародних експертів і ще 30 фахівців з різних країн до написання доповіді, який і був представлений вчора в Римі. “Дієта, харчування та профілактика хронічних захворювань”.

“У 2002 році 60% всіх зареєстрованих смертей, 46 мільйонів людей, стали наслідком хвороб, яких можна було уникнути за умови правильного харчування та помірної фізичної активності”, – заявила після представлення доповіді генеральний директор ВООЗ Гру Харлем Брунтланд. Надмірна вага, діабет, захворювання серцево-судинної системи, остеопорози, проблеми з зубами, а також пухлини включені в список патологій, які ВООЗ і ФАО називають “хворобами, пов’язаними з дієтою”. І ось, після наступу на тютюн, “готується глобальна стратегія з харчування, як ключу до позбавлення від основних хвороб людини”.

Срочно надо приобрести дымосос по выгодной цене? дымососы высшего качества по выгодной цене на сайте ventus.kiev.ua.

На думку експертів, проблема хронічних хвороб перестала бути лише проблемою західних країн. “Індія, наприклад, займає рекордне місце по серцево-судинним захворюванням, – говорить Брунтланд. – Ожиріння – стало спільною проблемою для п’яти континентів. По всій планеті, якщо не вважати Африку, де переважають інфекційні хвороби, від хронічних захворювань страждає рекордне число людей” . Ось чому стратегічним завданням двох агентств стає здорове харчування як “превентивний фактор проти хронічних хвороб”.

В якості збалансованої дієти ВООЗ і ФАО пропонують раціон, в який би входили 15-30% жирів, 55-75% вуглеводів і 10-15% білків. Не варто при цьому забувати, нагадують експерти, про помірну фізичну активність.

Джерело: Mignews. com. ua

Comments are closed.