Прийом статинів асоціюється зі значним зниженням ризику серцево-судинн их

Д-р Rozenn N. Lemaitre і його колеги з Вашингтонського Університету (Сіеттл) проаналізували дані 1914 чоловіків і жінок 65 років і старше, які брали участь у дослідженні ChS. Як пишеться у випуску Archives of Internal Medicine за 24 червня, початково ні в кого з учасників не було ознак серцево-судинної патології. Гіполіпідемічні препарати приймав 251 осіб, не брали – 1663. З цих 1663 учасників 717 була рекомендована медикаментозна терапія, 946 – дієта.

Через 7.3 року спостереження було зареєстровано 159 випадків інфаркту міокарда, 159 інсульту, 64 смерті від серцево судинних причин; загальне число летальних результатів склало 362.

Ищешь, где купить кирпич отличного качества по доступной цене? http://ukrcegla.com/catalog/kirpich/ – то, что нужно!

Серед учасників, яким була рекомендована медикаментозна гіполіпідемічна терапія (середній вік при включенні в дослідження склав 72 роки), прийом статинів асоціювався зі зниженням ризику серцево-судинних подій на 56%, а ризику загальної смертності – на 44%.

Як зазначає в редакторській статті цього ж номера д-р Scott M. Grundy з Південно-західного медичного центру Техаського Університету (Даллас), «дане проспективне дослідження не є контрольованим клінічним випробуванням ». Тим не менше, воно дає «нові докази ефективності гіполіпідемічної терапії у зниженні ризику ІХС у літніх пацієнтів”.

Джерело: www. solvay-pharma. ru

Comments are closed.