Популярні купальники літо 2015

популярні купальники літо 2014

sozdanye-saitov.ru Закажите создание корпоративного сайта быстро и недорого. Сайты высшего качества.

Купальники літо 2015, які стали незаперечним хітом, не володіють ні завязочками, ні бретелями на ліфі. Такий виріб називається бандо, причому саме таке рішення дозволяє максимально вигідно продемонструвати красу власного тіла, особливо області декольте. Також особливо затребувані купальники з глибокою лінією декольте. Саме тут дизайнери використовують всілякий декор, зокрема красиві мереживні елементи, кокетливий в’язки.

Ще навесні стилісти припускали, що особливе місце в пляжній моді займуть закриті купальники. Лідерів у цій галузі стали монокіні, що володіють вирізами з боків. Це відмінний варіант для тих модник, яким необхідна певне коригування фігури. Такий купальний костюм робить її більш гармонійною.

Дизайнери не обійшли увагу і жінок, які мають схильність до повноти. З такою фігурою краще вибирати купальник злитого типу, в темній колірній гамі, яка подарує візуальну стрункість.

Найпопулярніші моделі-купальники літо 2015

1. Безсумнівний лідер – бікіні. Це своєрідна класика сексуальності, причому в цьому році популярно все – від екстрим мікро бікіні до ретро-бікіні.

2. Трікіні. Це гармонійна комбінація роздільного і злитого купального костюма. Така штучка відмінно підійде струнким жінкам, які хочуть продемонструвати гарний смак.

3. Купальники на основі в’язки. В’язані вироби на пляжі виглядають дуже вишукано. Роздільні і злиті моделі підкорюють своєю витонченістю і завуальованій сексапільністю. Така штучка, безсумнівно, додасть своїй власниці краси. Але такі моделі призначені лише для сміливих особ, які не бояться виділитися серед оточуючих.

Незалежно від моделі, дівчата і жінки можуть вибирати будь-які кольори. У цьому сезоні популярні всі кольори веселки.

Comments are closed.