Лікування атеросклерозу – це не обов’язково дієта без холестерину

Так, наприклад, представники американської фармацевтичної компанії «AstraZeneca» заявили про початок клінічного дослідження, присвяченого вивченню можливості лікування атеросклерозу шляхом зниження активності запальних процесів, що розвиваються в стінках кровоносних судин.

У новому дослідженні, яке пройде на базі бостонського “Brigham and Womens hospital “, візьмуть участь 15000 пацієнтів, які страждають на ішемічну хворобу серця. Критеріями відбору учасників стануть вміст у крові ліпопротеїнів низької щільності – основних переносників холестерину в організму, а також концентрація в плазмі так званого С-реактивного білка (CRP), який бере участь у розвитку запальних реакцій. Пацієнти будуть отримувати вироблений «AstraZeneca» антиатеросклеротичний препарат росувастатін в поєднанні з вітамінами-антиоксидантами (С і Е).
Хотите купить хорошее пиво? corona beer drink extra отличное пиво.

«Багато лікарі впевнені в тому, що зниження інтенсивності запальних реакцій за допомогою вітамінів-антиоксидантів може різко підвищити ефективність антиатеросклеротической терапії, проте не ризикують призначати подібне лікування своїм пацієнтам через відсутність відповідних офіційно визнаних методик, – розповів кореспонденту «Associated Press» майбутній керівник дослідження доктора Поль Рідкер. – Ми спробуємо отримати однозначне підтвердження цієї гіпотези. ”

Джерело: Medvestnik. ru

 

Comments are closed.