Чи можна схуднути за Діетрін?

Активним компонентом цього американського препарату є 75 міліграмів фенилпропаноламина (ФПА). Ліки з подібним складом достатньо широко продаються в США під різними фірмовими назвами. & Nbsp;

Вважається, що вони кілька пригнічують апетит і допомагають переносити обмеження в їжі.

Про лікувальної ефективності препаратів з ФПА існує офіційна думка Управління з харчових продуктів і ліків США (FDA), висловлене представником відділу безрецептурних ліків.

Додавання препаратів з ФПА до дієти і вправ збільшує темпи зниження ваги тільки на півфунта на тиждень. Для довідки, півфунта становить трохи більше 200 грамів. При цьому FDA окремо обумовлює питання дозування. Перевищувати дози не варто через можливого ризику побічних ефектів – на рахунку препаратів з ФПА підвищення тиску крові, серцебиття, серцеві аритмії і навіть інсульти.

Ризик побічних ефектів від препаратів типу Діетрін зростає і у зв’язку з тим, що безліч ліків від застуди часто містять ФПА. Приймати одночасно з цими ліками Діетрін не можна, тому що ймовірність побічних дій різко зростає.

Крім того, не варто заважати Діетрін і з такими родичами ФПА, як фенілефрин (міститься, наприклад, в препараті Колдрекс) і псевдоефедрин (міститься, наприклад, в препаратах & laquo; Засіб від грипу та застуди & raquo ;, Терафлю, Нурофен). Оскільки з цими компонентами періодично реєструються нові ліки, даний список може бути неповним.

Тому, якщо ви худнете з Діетрін і виникла необхідність в прийомі додаткових ліків, уважно переглядайте їх склад. А перед початком лікування згадайте, чи немає у вас гіпертонії, стенокардії або серцевих аритмій. При цих захворюваннях краще худнути без Діетрін.

Задався метою створити сайт на WordPress? Тоді не забудь подбати і про хостинг для нього. Спеціальний хостинг на WordPress пропонує компанія hostenko.

Comments are closed.